Jammen er det kjekt å ha bursdag :)
Min kjære har vært en kjempekjempeengel og kjøpt en utrolig flott gave til meg. Har ønsket meg dette i flere år :

Kenwood maskin jippi!
(For noen år tilbake hadde jeg ledd av meg selv for å bli så glad for en slik husmorslig ting, nå erre andre boller)
Jeg har alltid ment jeg har den perfekte bursdagsdagen i året, det er alltid fri dagen etter!
I dag blir en god jentegjeng samlet til litt småretter & mye drikke hurra!
Og ja, jeg er ENDELIG ferdig med hekleteppet og det er allerede havnet på gjestesengen, deeeeilig å være ferdig.... Nå må jeg bare finne et nytt prosjekt jeg kan hoppe på hehe
Her er bare et kjapt bilde, det kommer flere detaljer senere!

Ha en suuuuuuuper langhelg, det skal jeg :)
Gratulerer så mye med dagen.
SvarSlettJeg ahr hatt Kennwod i mange år. Er så fornøyd med den. Det var ikke bursdagspresang. Men nå kunne jeg godt ha fått det, for egentlig trenger jeg en ny. Syns den bråker litt mye nå.
Lykke til med kvelden og men Kennwoden :)
Åhhhh, så heldig du er som har bursdag!!! Gratulerer så mykje med dagen din - ynskjer deg alt godt og sender ein klem med vinden!
SvarSlettHurra for deg som fyller ditt år... For en flott gave du har fått. Gratulerer! Teppet ble kjempefint. Jeg har holdt på med et i over et år, og kommer ikke til å bli ferdig med det første... Ikke så lystbetont lenger. Skulle ha laget rutene større.
SvarSlettHa en kjempe koselig bursdagsfeiring!
Klem
Gratulerer med dagen! og gratulerer med flott gave og ferdigstilt teppe, det ble kjempe lekkert!
SvarSlettGratulerer både med bursdag og teppet!! Flott gave frå mannen, kven skulle tru at dette skull få oss til å hoppe av glede for x antall år sidan. Ein slik står på ønskeliste her og, eller gjerne ein tilsvarande frå KitchenAid i isblå. Ha ein strålande dag og ei fin langhelg:-)
SvarSlettHipp-hurra! Gratulerer så mye med dagen! Super bursdagsgave du fikk. Skulle gjerne hatt en sånn selv også. (Får vel skrive den på ønskelista.)
SvarSlettNydelig teppe du har laget!
Ha en super kveld og en riktig god helg!
Gratulerer med dagen ! Så flott gave da :-)
SvarSlettKos deg masse !
Klem, Nostalgia
HUUUUURRRRAAAA for deg :)
SvarSlettHåper du har hatt en knall dag :) Er bare pittelitt innom midt i finalen i ungkaren..hihi :)
Super gave da! Heldiggris!
Og lappeteppet ble kanonfint!
Kose deg videre! Masse klemmer fra Ida
Gratulerer så mye med dagen.Håper du får en kjempekoselig dag.Flott presang du har fått og teppet ble helt nydelig.Ha en riktig god langhelg:)
SvarSlettGratulerer med dagen!!! Håper du har hatt en fin dag.
SvarSlettKenwood er konge.... Fikk det av min mann for noen juler siden og jeg ELSKER den.... ;-)
Klem
Hurra for deg ja!
SvarSlett*******************
Gratulerer med dagen og den nye kjøkken kompisen din! ;-)
SMIIIIIL fra vivian
Hipp hurra for deg som har hatt fødselsdag. Håper du har hatt en kjempe fin aften og kost deg masse:0)
SvarSlettGratulerer med dagen!
SvarSlettFor et flott hekleteppe. Knallfint!
Gratulerer med dagen ! Ha en fin fin helg !
SvarSlettGraulerer og velkommen som voksen:-)
SvarSlettGratulerer med gårdagen! Ser du har vært heldig med gavene også. :) Teppet ditt var nydelig!
SvarSlettGratulerer så masse med gårdagen!! Og takk for veldig koselig hilsen! Så heldig du var med den flotte kjøkkenmaskinen:)) Og det lekre hekleteppet du har laget! Så flink du er:) Bildelistene er kjøpt slik på Indidska, men det var i fjor sommer.Ønsker deg en super helg!
SvarSlettKlem Kari
Hipp hurra og tillykke med gårsdagen;.) Akkurat slik maskin jeg også ønsker meg!!! Skjønner du ble glad! Tenk så luftige boller og gjærbakst blir emd denne og eltekroken! Ha ne fin helg, huset har vi satt bort til malerfirma, hehe:-)
SvarSlettKlem fra Marianne
Grattis kjære deg. Herlig mer bursdag og bursdag - og ikke minst med presanger! Du har helt sikkert fortjent det! Jeg har hatt en slik maskin i 25 år - de går jo aldri i stykker! Har hatt masse glede av min så den blir du glad i! Teppet ditt ble så fint. Syntes slike tepper er finest når det er masse farger - de er jo egentlig restegarnstepper og da skal de ikke være gjennomførte og med bare tre farger pent mønster. Da er jo hele sjelen i teppet borte. Flott!
SvarSlettGratulere med dagen og med ny kenwood maskin! Den står HØYT på ønskelisten min også. Den er jo virkelig et "must-have" for oss "husmødre" :)
SvarSlettGod helg til deg!
Oi, skal si det gikk unna med den monteringen :)
SvarSlettGratulerer med overstått dag, håper du kosa deg masse i går :)
Ha en fin helg videre ...
Hei!
SvarSlettGratulerer med dagen,og dette var virkelig en super gave.
Ha en fin helg. Hilsen Kristin
Hei:)
SvarSlettTakk for koselig kommentar hos meg:)Det er så gøy når noen legger igjen et lite spor, slik at en stadig kommer over nye fine blogger, slik som din:)
Gratulerer så mye med dagen din på etterskudd:) Helt enig at det er gøy å ha bursdag... flott Kenwodd maskin du hadde fått av din kjære:)
Hekleteppet ditt ble lekkert... åh, jeg kunne ønske jeg kunne hekle, det er jo så mye fint å lage...
Ha en strålende helg:)
Klem!
Grattis så mye med dagen:))
SvarSlettNå tenker jeg det blir brødbaking framover:) Mmmm synes jeg kjenner lukten allerede jeg:)
Kos deg massse!
Stor bursdagsklem
Gratulerer så mye med dagen!
SvarSlettJeg har gått med samme tanker som deg: Det er bare husmortantene mine som har Kenwood. Helt til jeg fikk prøve en og ble helt frelst. Så til jul ønsket "vi" (hehe) oss bidrag til Kenwoodfond, og alle levde lykkelig alle sine dager!
Håper kvelden blir superfin!
Gratulerer så mye med dagen!
SvarSlettFlott pressang:)
Koselig blogg du har:)
Ha en fortsatt fin helg!
hekleteppet ble supert...
SvarSlettog Gratulerer med dagen din...
hipp hurra!!!
klem ,magny
Gratulerer med dagen og ny kjøkken maskin! Er nok en flott maskin å ha!
SvarSlettOg teppe ditt var super flott!
Klem Julie
Gratulerer så mye med dagen!
SvarSlettKjempefin presang, den var han heldig med!!!
:)
Håper at du titter innom meg igjen!
Gratulerer med vel overstått!! Kenwood maskin ønsker jeg meg også til min bursdag så jeg skjønner tanke gangen din! Jeg har lånt mamma sin og den runder vel 30 år nå og har begynt å fuske litt nå..
SvarSlettklem klem
Takk for hyggelig hilsen!
SvarSlettHa en fin kveld videre
Kristin
Hipp Hipp Hurra!!
SvarSlettSå flott gave du har fått.
Teppet du har laget var bare helt vakkert!!
KLEM TIL DEG
Gratulerer med bursdag
SvarSlettKenwood er konge vet du. Den du har fått var skikkelig fin også. Min er bare hvit.
Så flink du har vært som har helket et så fint teppe.
Ha en herlig uke
klem
Gratulerer så mye med overstått!!!
SvarSlettHåper du hadde en fin dag!
Den Kenwooden er SUPER jeg elsker min!
Litt av et arbeid du har lagt ned i det teppet!!!
Det ble lekkert!
Gratulerer så mye med overstått dag! Flott gave til deg selv da og flott teppe!
SvarSlettSå koselig at du har lyst å være med på konkurransen min og takk for de fine ordene :)
Siden dette var min første tur innom deg, måtte jeg bla meg gjennom en del innlegg. Du har en koselig blogg, også er du så flink du å sy Tildating! Jeg har også skaffet meg to Tildabøker som jeg skal sy ting fra, så snart de større prosjektene er overstått. Den kommoden på barnerommet er også kjempefin (den som du har vist frem på NIB)!
Ha en flott kveld!