Jeg var så heldig å vinne en 100-innleggs-trekning hos Fjordheim, utrolig koselig blogg som må besøkes!
Se den fine innpakningen :)


Og jeg eeeeelsker den flotte gaven jeg fikk. Hjerte, lys & fyrtikkeske med nydelig pynt. Midt i blinken for en som trenger å pynte mer i heimen :)

Nok en gang : tusen tusen takk Fjordheim!!!
så koselig gave:)
SvarSlettgratulerer!!!
Så flott en gave!
SvarSlettHeldig du.
:-)
Så fin gave da!;)
SvarSlettJa, de må du prøve da. OBS! dl hvetemel og ikke 3... Har endret i oppskriften:)
SvarSlettSå heldig du var! Gaven er jo superfin. :)
SvarSlettSå knallfine ting du fekk i pakken din!! heimelaga gåver er det kjekkaste å få, syns eg :o)
SvarSlettgod helg til deg!
Grattis med gave!! Heldiggrisen du da, vinner aldri på slike trekninger jeg, bu! Så da får jeg heller ha noen selv, hihi... Og så kule bikini-som-ble-til-oppvaskkluter under her...! Stilige farger og alt, du er jammen flinke-damen selv du ;)
SvarSlettTakk for kompliment om puten, det er jammen ikke alltid lett å komme på hva man skal kjøpe til alle disse som plopper ut babyer i tide og utide her nå, hehe... ;) (Det er forresten Monica som har fått ei jente, men vet ikke om du har møtt henne...?? Kanskje ikke, så da sier vel ikke det navnet deg noe, knis :) God natt til deg og de små og O store Tåfisen ;D
Herlig gave.. heldige du:)))
SvarSlettHa en fin dag.
Så fint at gaven kom frem og at det var noe du likte.
SvarSlettSå flotte oppvaskekluter du har strikket. Stilige farger på de.
Ha ei strålende helg :)